LithuanianRussian (CIS)English (United Kingdom)

APIE MUS 

• ISTORIJA

Akcinė bendrovė „Puntukas“ įkurta 1938 m. Tuo metu buvusi nedidelė metalo apdirbimo įmonė, palaipsniui tapo Projektavimo ir konstravimo biuru. Tuo metu AB „Puntukas“ tiekė įrenginius bei atsargines dalis lengvosios pramonės įmonėms. 1992 m. AB „Puntukas“, bendradarbiaudamas su gydytojais, neįgaliųjų žmonių priežiūros specialistais, pradėjo konstruoti ir gaminti įvairius neįgaliųjų vežimėlius ir kitą kompensacinę techniką žmonėms su negalia.

• PRODUKCIJA

Šiuo metu AB „Puntukas“ gamina ir importuoja iš viso pasaulio priemones ir įrangą, skirtą neįgaliesiems: tiek suaugusiems, tiek vaikams – tai įvairūs neįgaliųjų vežimėliai, higienos ir slaugos prekės, judėjimą lengvinančios priemonės. Ypatingas dėmesys skiriamas neįgalių vaikų priemonėms, ženkliai palengvinančioms jų slaugą, priežiūrą ir lavinimą. Priimami užsakymai individualiems neįgaliųjų vežimėliams.             AB „Puntukas“ bendradarbiaudamas su Vakarų Europos gamintojais, siūlo platų medicininių baldų, reabilitacijos įrangos asortimentą ligoninėms, sanatorijoms, reabilitacijos centrams ir slaugos ligoninėms, globos namams.

• APLINKOS PRITAIKYMAS NEĮGALIESIEMS

AB „Puntukas“ turi didelę patirtį, pritaikant aplinką bei būstą neįgaliųjų poreikiams - gaminami ir montuojami ranktūriai, nuožulnumos (pandusai), įrengiami stacionarūs keltuvai. Laiptų kopikliai, mobilūs keltuvai, perkėlimo lubinės ir sieninės sistemos sukuria patogią neįgaliųjų namų aplinką ir galimybę judėti patiems. Būsto pritaikymas prasideda nuo būsto apžiūros ir priemonių parinkimo kartu su neįgaliuoju, įvertinant žmogaus negalią ir jo kasdienius poreikius, iki priemonių ir įrangos pristatymo bei apmokymo kaip jomis naudotis.

• EKSPORTAS

AB „Puntukas“ gaminiai turi gerą vardą ir paklausą Rusijos rinkoje. Dalyvavimas tarptautinėse parodose atvėrė platesnius kelius eksportui į Rusiją, Kazachstaną, Baltarusiją, Angliją, Latviją, Estiją, Kaliningrado sritį. Nuo 2010 m. bendrovė sėkmingai įgyvendina eksporto skatinimo projektus, dalinai finansuojamus iš Europos Sąjungos lėšų. Pastaruoju metu AB „Puntukas“ gaminiai siūlomi Rytų Europos rinkai.

• STANDARTAI

Įmonėje įdiegta kompleksinė kokybės valdymo sistema pagal tarptautinių standartų ISO 9001 reikalavimus. Visi AB „Puntukas“ gaminiai yra saugūs vartotojui ir ženklinami CE ženklu.

 

 

 

Turite klausimų?

Tel:+37068717048
darbo dienomis

nuo 700 iki 17

 

 NEMOKAMAI konsultuojame apie metalo konstukcijų gamybos galimybes


 
 

Garantinis ir pogarantinis REMONTAS 

 

 

8 620 28713 

8 659 84864

 

 

 
  

 VAMZDŽIŲ LENKIMAS

TEKINIMAS, FREZAVIMAS  MILTELINIS DAŽYMAS SUVIRINIMO DARBAI

       Tel:+37068717048  

 

 

 Metalo konstrukcijų gamyba visoje

LIETUVOJE

 
   
 

Aplinkos pritaikymas neįgaliesiems

 
   
 

Papildomas ratas neįgaliojo vežimėliui

 
  
 
  
 
    

 

AB Puntukas © 2010 Visos teisės saugomos.
Įmonės kodas: 220119010, PVM mok. kodas  LT201190113; el. p. info@puntukas.lt, tel. (8~5) 2 75 13 16
www.manosvetaine.lt